fbpx

Ons Team

Dag en nacht zetten meer dan 90 enthousiaste medewerkers zich in voor uw transport: op de weg, op kantoor en in onze eigen werkplaats. Maak kennis met het team van Rebro Transport:

Julien Adam

Julien Adam

Manager Duitsland

julien@rebrotransport.de
+(49) 2150 4182
Mark Haverkamp

Mark Haverkamp

Administratie

mark@rebrotransport.nl
0165 224231

Cindy Houtepen

Cindy Houtepen

Administratie

cindy@rebrotransport.nl
0165-224233

Theo Wagtmans

Theo Wagtmans

Planning

theo@rebrotransport.nl
0165-224222

Luuk van der Weele

Luuk van der Weele

Administratie

luuk@rebrotransport.nl
0165-224242

Rik WIldhagen

Rik WIldhagen

Wagenparkbeheer

rik@rebrotransport.nl
0165-224221

Ronald Luijks

Ronald Luijks

Planning

ronald@rebrotransport.nl
0165-224222

Dirk Buijs

Dirk Buijs

Administratie

dirk@rebrotransport.nl
0165-224221

Arnold de Bekker

Arnold de Bekker

Werkplaats

arnold@rebrotrailerservice.nl
0165-224241

Joost van der Meyden

Joost van der Meyden

Planning Duitsland

joost@rebrotransport.de
+(49) 2150 4182

Halil Poyraz

Halil Poyraz

Administratie

halil@rebrotransport.nl
0165-224232

Bel ons vrijblijvend

WhatsApp ons